Korepetycje z języka angielskiego z dojazdem do ucznia

Oferta

Obecnie w ramach naszej oferty uczymy nastepujących języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego rosyjskiego, francuskiego, włoskiego, norweskiego szwedzkiego a także polskiego dla obcokrajowców.

Jeśli na liście nie ma interesujacego Ciebie języka to prosimy o kontakt postaramy się rozszerzyć naszą ofertę!

Uczymy języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania!

Nasza szkoła powstała w odpowiedzi zainteresowanie kursami językowymi organizowanymi w Waszych domach. Oferujemy bezpłatny dojazd do uczniów na terenie całego Trójmiasta. Organizujemy zajęcia z uwzględnieniem szczególnych oczekiwań klientów w zakresie przyswajanego materiału, miejsca i czasu odbywania się zajęć.

Kursy przeprowadzane w Waszych domach pozwalają zaoszczędzić Wasz czas i pieniądze przeznaczane na dojazdy. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na naukę języków obcych.

Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych na wszystkich poziomach zawansowania. Podczas nauki stosujemy sprawdzoną przez nas metodę nauczania jaką jest metoda komunikatywna skupiająca się głównie na najtrudniejszej z umiejętności językowych jaką jest mówienie. Wszystkie partie materiału są omawiane i przećwiczone z uczniami, dzięki czemu nabywają oni praktyczne umiejętności posługiwani się językiem w codzinnych sytuacjach, z którymi mogą spotkać sie w rzeczywistości.

Strona główna | Oferta | Cennik | Lektorzy | Materiały | Kontakt